Livrare gratuită pentru comenzi peste 300 lei
Wishlist

Capă Fetițe Floare – ivoire

Capă floare cu blăniță pentru botez – măsură unică

(2 recenzii de la clienți)

234,80 lei

Culoare: Alb Ivoire
Comandă acum și produsul va ajunge la tine în cel mult 1 - 2 days
Descriere produs

Capă floare cu glugă

 

Imaginați-vă o capă fermecătoare, din stofă sidefată realizată cu migală de mâinile iscusite ale brandului Andreeatex. Această capă este ca o floare gingașă, confecționată dintr-o stofă moale și delicată, iar pe margine, veți descoperi un accent de blăniță care adaugă o notă de căldură și eleganță.
 

Pentru confortul micuței dumneavoastră, această capă are două orificii discrete, special concepute pentru a permite bebelușei să-și scoată mânuțele mici și să exploreze cu ușurință lumea înconjurătoare. Și pentru a asigura că micuța voastră este protejată de frig, capa dispune de o glugă moale, care îi va încălzi delicat capul și urechile în zilele mai reci.
 

Această capă în formă de floare de la Andreeatex este mai mult decât o piesă de îmbrăcăminte; este o expresie a dragostei și atenției la detalii pe care brandul nostru o pune în fiecare creație.
O astfel de capă va încânta cu siguranță inimile părinților aducând o notă de rafinament în garderoba bebelușei.
 

Capa este căptușită cu matlasat, iar gluga cu catifea moale.
Măsură unică 3 luni-12 luni.

 

  • COD PRODUS: FCAPA.FLO.IVR
  • Stofă sidefată cu blăniță
  • Interior matlasat
  • A se spăla manual cu grijă / a nu se lăsa in apă la înmuiat
  • Detalii handmade
  • Fabricat în România

 

ATENȚIE! Nu conține și rochița. Imagini cu titlu de prezentare.

Recenzii

5.00/5
2 recenzii pentru Capă Fetițe Floare – ivoire
Adaugă o recenzie

5
100%
2
4
0%
0
3
0%
0
2
0%
0
1
0%
0
  • Sort:
  • Newest
  • Oldest
  • Highest ratings
  • Lowest ratings
Adaugă o recenzie

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *


SHOPPING BAG 0
Added to wishlist!